Liom

Корпоративний сайт з каталогом УТГ LIOM. Провідний постачальник елементів захисту приміщень преміум-класу, а саме — дверних замків, циліндрів та захисної фурнітури

Дивитись сайт
Liom
  • Додаткова лідогенерація

    На момент розробки сайту компанія вже рік була без сайту. Старий сайт не відповідав позиціонуванню компанії на ринку і не відображав корпоративні цілі і бачення. Основний трафік йшов через соц. мережі і постійних клієнтів.

  • Ознайомлення з товаром

    Основний челендж який стояв - це поєднання унікального преміум дизайну і простоти наповнення сайту з адмін. панелі, контент менеджером клієнта. Складна карточка товару, повинна була розкрити всі переваги і одночасно мати можливість збиратися зі стандартних блоків.

  • Вихід на нові ринки

    У планах компанії був активний пошук і робота з B&B сегментом, а також збільшення цільового B&C трафіку за рахунок грамотної подачі продукту і збільшення його цінності в очах потенційного клієнта. Грамотна подача, продумана структура заклали базу для гарної індексації сайту в гугл.

Liom

Інші кейси

Doosan

Корпоративний сайт з каталогом компанії Doosan Україна. Офіційний дистриб'ютор дорожньо-будівельної, кар'єрної спецтехніки Doosan Infracore.

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Doosan

Gekkon

Корпоративний сайт з каталогом компанії GEKKON, офіційного представника дорожньо-будівельної техніки HIDROMEK в Україні

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Gekkon

Montegrappa

Сайт-магазин елітних подарунків, офіційний представник - Італійської фабрикі Montegrappa, що була заснована в 1912 році в Бассано-дель-Граппа

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Montegrappa

Smile School

Корпоративний сайт SMILE School у вигляді окремих посадкових сторінок, з можливістю онлайн запису на заняття. Перша акредитована школа за методикою CALLAN в Україні.

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Smile School

Tektelic

Корпоративний сайт з каталогом компанії TEKTELIC - постачальника найкращих у своєму класі класів, датчиків та спеціалізованих додатків LoRaWAN ™ та NB-IoT.

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Tektelic

Попередній проект

Наступний проект

Сподобався проєкт?зв’яжіться з нами
Маєте ідею проєкту?
Заповніть форму
наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом