Montegrappa

Сайт-магазин елітних подарунків, офіційний представник - Італійської фабрикі Montegrappa, що була заснована в 1912 році в Бассано-дель-Граппа

Дивитись сайт
Montegrappa
  • Новий функціонал

    Знайшли і проаналізували всі сайти з даної тематики. Нове головне меню, вивантаження даних, розділів, категорій і категорій фільтрів. Індивідуальний функціонал у вигляді інтерактивної карти з адресами магазинів.

  • Повний редизайн сайту

    Основний упор при розробці дизайну сайту йшов на перевірений часом UX. З маркетологами розробли призначений для користувача шлях. Вивчення поведінкових факторів допомогло запропонувати нову структуру сторінок. Додавання конверсійних елементів на сайт збільшило конверсію.

  • SEO оптимізація

    Розробили і оптимізували сайт для мобільної версії, а потім для десктопной. Тому що 80% трафіку приходило з мобільних пристроїв. Індивідуальний дизайн для категорій і посадочних сторінок під контекстну рекламу.

Montegrappa

Інші кейси

Doosan

Корпоративний сайт з каталогом компанії Doosan Україна. Офіційний дистриб'ютор дорожньо-будівельної, кар'єрної спецтехніки Doosan Infracore.

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Doosan

Gekkon

Корпоративний сайт з каталогом компанії GEKKON, офіційного представника дорожньо-будівельної техніки HIDROMEK в Україні

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Gekkon

Liom

Корпоративний сайт з каталогом УТГ LIOM. Провідний постачальник елементів захисту приміщень преміум-класу, а саме — дверних замків, циліндрів та захисної фурнітури

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Liom

Smile School

Корпоративний сайт SMILE School у вигляді окремих посадкових сторінок, з можливістю онлайн запису на заняття. Перша акредитована школа за методикою CALLAN в Україні.

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Smile School

Tektelic

Корпоративний сайт з каталогом компанії TEKTELIC - постачальника найкращих у своєму класі класів, датчиків та спеціалізованих додатків LoRaWAN ™ та NB-IoT.

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Tektelic

Попередній проект

Наступний проект

Сподобався проєкт?зв’яжіться з нами
Маєте ідею проєкту?
Заповніть форму
наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом