Інтернет-магазин

Конвертація відвідувача в покупця - це основне завдання правильно зробленого інтернет магазину.
Ми володіємо безліччю технік, що дозволяє збільшувати продажі в інтернеті.

Expertise
Expertise

Як створити успішний інтернет магазин?

01

Сайт, на якому хочеться затриматися

Зручний і зрозумілий інтерфейс на ПК і гаджетах, надійна робота сайту і команди, якісний контент, інтерактив.

02

Радість від покупки

Ваш потенційний покупець повинен отримувати задоволення від всіх етапів процесу купівлі - від вибору і оплати до доставки та сервісу.

03

Професійне промо

Грамотне просування, інтеграція з соцмережами, робота з відгуками та рекомендаціями - ключ до успіху.

Причини замовити інтернет магазин

Від чого залежить вартість

 • Складових підготовчої стадії

 • Вибору концепції

 • Унікальності обраного оформлення

 • Масштабу проекту

 • Відповідальних за наповнення

 • Налаштування обробки замовлень

 • Налаштування системи оплати

 • Нашої участі в просуванні магазину

 • Вибору пакета техпідтримки

Причини замовити інтернет магазин

Які гарантії ми надаємо

 • Укладаємо договір на надання послуг

 • Фіксуємо терміни та етапи виконання робіт

 • Надаємо технічну підтримку сайту

Етапи розробки

При роботі з нами ви отримуєте надійного і стабільного партнера, який бере на себе всі зобов'язання щодо розвитку і супроводу вашого сайту. Ми вирішуємо весь спектр завдань по проекту: від постановки мети і аналізу бізнесу до розкрутки і щомісячної технічної підтримки.

 • 01

  Дослідження ринку

  Вивчаємо ваш ринок і конкурентів

 • 02

  Формуємо технічне завдання

  Формуємо повне, зрозуміле і просте для розуміння ТЗ

 • 03

  Розробляємо прототип

  Створюємо ідеальну структуру сайту для підвищення продажів

 • 04

  Розробка дизайну

  Формуємо трендовий UX-дизайн з урахуванням останніх тенденцій

 • 05

  Верстка й адаптація

  Розробляємо ресурс з великою швидкістю завантаження і зручним відображенням на всіх гаджетах

 • 06

  Тестування сайту

  Розмістимо Ваш сайт на хостингу, протестуємо, щоб всі елементи працювали ідеально

Liom

Корпоративний сайт з каталогом УТГ LIOM. Провідний постачальник елементів захисту приміщень преміум-класу, а саме — дверних замків, циліндрів та захисної фурнітури

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Liom

Montegrappa

Сайт-магазин елітних подарунків, офіційний представник - Італійської фабрикі Montegrappa, що була заснована в 1912 році в Бассано-дель-Граппа

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Montegrappa

Gekkon

Корпоративний сайт з каталогом компанії GEKKON, офіційного представника дорожньо-будівельної техніки HIDROMEK в Україні

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Gekkon

Tektelic

Корпоративний сайт з каталогом компанії TEKTELIC - постачальника найкращих у своєму класі класів, датчиків та спеціалізованих додатків LoRaWAN ™ та NB-IoT.

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Tektelic

Doosan

Корпоративний сайт з каталогом компанії Doosan Україна. Офіційний дистриб'ютор дорожньо-будівельної, кар'єрної спецтехніки Doosan Infracore.

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Doosan

Smile School

Корпоративний сайт SMILE School у вигляді окремих посадкових сторінок, з можливістю онлайн запису на заняття. Перша акредитована школа за методикою CALLAN в Україні.

ДИВИТИСЬ КЕЙС
Smile School

Попередній проект

Наступний проект

 • Рішення задач будь-якої складності

  Створюємо сайти під конкретні завдання клієнта

 • Якісний продукт

  Ви отримаєте не просто сайт, а інструмент, зроблений персонально під ваш бізнес

 • Технічна підтримка

  Забезпечуємо розвиток і підтримку функціоналу всіх проектів

 • Що таке SSL-сертифікат

 • Скільки коштує створити інтернет магазин

 • CMS системи для інтернет магазину. Що вибрати?

 • SSL-сертифікат – додає спеціальну систему безпеки на ваш вебсайт, що дозволяє приймати і передавати конфіденційну інформацію (таку як персональні дані, номери кредитних карт і ін.). Якщо ви плануєте приймати платежі через Інтернет, такий сертифікат є обов'язковим. Та й взагалі, «небезпечні» сайти без сертифіката не надто «люблять» пошукові системи. Ми допоможемо вам отримати SSL-сертифікат для вашого сайту та магазину.

 • Це питання - один з найпоширеніших, і однозначної відповіді на нього не існує. Все залежить від ваших бажань, запитів, потреб і можливостей. Можна згадати «бородатий» анекдот, адаптувавши його до теми створення сайтів: - Скільки коштує зробити Інтернет-магазин? - Дивлячись який. - Ну такий нормальний. - Ну так нормально варто.

  Одне можемо сказати точно: ми готові зробити для вас проект будь-якої складності з гарантією якості за приємною ціною. Основні статті витрат, з яких складається ціна створення інтернет магазину наступні. Хостинг (від безкоштовного до ...), домен (безкоштовний / платний), SSL-сертифікат (для безпечного здійснення платежів через інтернет), платформа інтернет-магазину (безкоштовна / платна; як правило, безкоштовна доповнюється платними доповненнями, які розширюють базовий функціонал), дизайн (від безкоштовних тим до авторського виконання), копірайтинг (своїми силами / на замовлення).

  Цей перелік може доповнюватися (наприклад, комерційна платформа може бути відділена від «вітрини», тобто бути окремим програмним продуктом, а обраного пакета хостингу з часом може стати недостатньо для нормального функціонування інтернет-магазину).

  У будь-якому випадку, наша веб студія готова надати вам детальну консультацію і разом вибрати найбільш відповідний вашим завданням і бюджету варіант. Радимо завжди включати вартість створення (і подальшого утримання і просування) інтернет-магазину в бізнес-план проекту. І не економити на дрібницях.

 • Основою будь-якого інтернет-магазину є система управління контентом (content management system, CMS). Вона складається з front-end частині, яку бачить і з якою взаємодіє відвідувач сайту - ваш потенційний клієнт і back-end частини, з якої працює персонал інтернет магазину - контент-менеджери, бухгалтерія, маркетологи, копірайтери, продакт-менеджери. Від вибору CMS залежить зручність і тих, і інших, а також можливість подальших доробок і розширення бізнесу.

  На ринку існує велика кількість готових СMS систем, як платних, так і безкоштовних. Всі вони мають свої особливості, різну необхідність і можливість доопрацювання і масштабованості. Одними з найбільш масових СMS для інтернет-магазину є Бітрікс, Opencart, WordPress, Magento.

  СMS Бітрікс - платна контент-платформа від компанії 1С з багатими можливостями настройки, власної техподдержкой і якісної інтеграцією з бухгалтерськими програмами. Якщо ви звикли працювати з іншими продуктами 1С, Бітрікс - ваш вибір. До мінусів цієї платформи можна віднести не найпростішу первинну настройку, яка, втім, компенсується стабільністю роботи, високі вимоги до хостингу і сервера, досить високу вартість послуг програмістів в разі доопрацювання.

  Opencart - навпаки, найпростіший безкоштовний варіант СMS системи. Якщо у ваших планах - створити невеликий інтернет-магазин з нешироким асортиментом товарів, ви хочете зробити все швидко і з мінімальними витратами - зверніть увагу на цю платформу. Зрозуміло, у простоти і безкоштовного статусу є і зворотна сторона.

  WordPress - одна з найзнаменитіших і масових безкоштовних платформ для створення сайтів будь-якої тематики, і інтернет-торгівля - не виняток. Часто інтернет-магазин на вордпресс створюють з використанням популярного плагіна WooCommerce, істотно розширює функціонал в потрібному нам напрямку. Простота всіх процесів, від установки і настройки, до техобслуговування і внесення змін - головні «фішки» WordPress. До мінусів можна віднести вимогливість до «заліза» і необхідність приділяти більше уваги безпеці як зворотному боці масовості.

  Magento - платформа, розроблена українськими програмістами для західного ринку (інтерфейс системи - англійська), що отримала більше поширення у нас в країні на хвилі популярності продуктів made in Ukraine. Найбільше рекомендується тим, хто планує вести бізнес із західними клієнтами.

  Ми готові обговорити з вами всі нюанси з метою вибрати оптимальну CMS для вашого інтернет-магазину, а також забезпечувати його підтримку.

Додаткові послуги

 • Хостинг

  Хостинг

  Індивідуально підходимо до кожного бізнесу, розробляємо ідеї, що поєднують в собі естетику і креатив

 • Дизайн / Брендінг

  Дизайн / Брендінг

  Проджект менеджер, закріплений за вами, працює з першої зустрічі до здачі проекту

 • Інтернет маркетинг

  Інтернет маркетинг

  Наші фахівці виконують широкий спектр робіт, спрямованих на розробку ефективного ресурсу

Сподобався проєкт?зв’яжіться з нами
Маєте ідею проєкту?
Заповніть форму
наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом